Nowy wymiar Facility Management

W Sescom patrzymy na Facility Management jako stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność operacyjną placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju. Łączymy bezpieczeństwo i standardy jakościowe z indywidualnie projektowanymi rozwiązaniami. Wykorzystujemy naszą wiedzę techniczną i kompetencje zarządcze do wdrażania nowych technologii na rynku retail. Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom. Patrzymy w przyszłość, nie zapominając o rozwiązywaniu bieżących problemów.

34 000

Obiekty utrzymywane technicznie

1 400

Aktualnych zgłoszeń serwisowych

6 598 MWh

Zaoszczędzona energia naszych klientów w zeszłym roku

18%

Wzrost zysku netto w ostatnim roku

Liderzy

Sławomir Halbryt

CEO, Założyciel Sescom S.A.

Biznesmen i charyzmatyczny wizjoner, odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju, określanie zadań strategicznych oraz koordynację działalności.

Magdalena Budnik

Członek Zarządu, Chief Financial Officer

Odpowiedzialna za kształtowanie i realizację strategii finansowej i budżetu, a także współodpowiedzialna za procesy strategicznego planowania i zarządzania w Sescom.

Sławomir Kądziela

Członek Zarządu, Chief Business Development Officer

Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w Facility Management oraz kształtowaniu strategii sprzedaży, do zapewniania międzynarodowego rozwoju firmy i jej oferty.

Adam Kabat

Członek Zarządu, Chief Operations Officer

Z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i nawiązywaniu międzynarodowych relacji handlowych odpowiada za planowanie i skuteczną realizację działań operacyjnych.