Sescom na London Technology Week

 

Miło nam poinformować, że Sescom jest sponsorem wydarzenia Emerging Retail Tech, które odbędzie się w ramach London Technology Week (12-16 czerwca).

Emerging Retail Tech organizowany jest przez Tech London Advocates oraz The Trampery i odbędzie się w poniedziałek 12 czerwca w godz. 18:00-21:00. Na wydarzeniu Sescom podzieli się swoim spojrzeniem na Facility Management, w tym możliwości, jakie daje sieciom wdrożenie nowych technologii w tradycyjnych sklepach. Organizatorzy spodziewają się obecności ponad setki gości związanych z branżą retail.

 

Tego samego dnia, w godz. 16:00-18:00, odbędzie się „Afternoon Tea with Sescom”, czyli zamknięte spotkanie przedstawicieli firmy z grupą wybranych start-upów dostarczających rozwiązania technologiczne dla retail.

Sescom systematycznie poszerza swoją obecność w Europie, w tym na Wyspach Brytyjskich. Firma bacznie obserwując trendy na rynku, szczególną wagę firma przykłada do rozwiązań cyfrowych dla retail i w tym zakresie jest również w stanie wspierać swoich klientów. Udział w kluczowych wydarzeniach branżowych w tym regionie Europy Zachodniej to element zaplanowanych działań w ramach przyjętej strategii rozwoju – Sescom 2020.

Zainteresowanych rozmową z naszymi przedstawicielami w Londynie, prosimy o kontakt na: maciej.halbryt@sescom.eu.