Sescom na targach ReDi w Warszawie

W dniach 7-8 czerwca 2017 r. w Warszawie odbędą się międzynarodowe Targi ReDi – CEE Trade Fair for Retail Investment organizowane przez Polską Radę Centrów Handlowych, której Sescom jest członkiem wspierającym.

To już czwarta edycja targów ReDi, które co roku ściągają do naszej stolicy przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych m.in. sieci handlowych działających i rozwijających się na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

W tym roku po raz kolejny na ReDi obecni będą przedstawiciele Sescom S.A. Zapraszamy do rozmów na temat najnowszych trendów w branży Facility Management oraz zapoznania się z rozwiązaniami dla placówek sieciowych w Europie – w tym usługami z zakresu modernizacji sklepów oraz możliwościami wdrożenia nowych technologii.

Osoby zainteresowane spotkaniem z przedstawicielami Sescom podczas targów prosimy o kontakt mailowy: tomasz.szatkowski@sescom.eu lub bartlomiej.solner@sescom.eu

PRCH jest największym w Polsce stowarzyszeniem zrzeszającym firmy z sektora nieruchomości handlowych oraz partnerem międzynarodowego International Council of Shopping Center. Sescom należy do grona firm zrzeszonych w tej organizacji od 2016 roku. Członkostwo pozwala na aktywne uczestnictwo w działaniach na rzecz rozwoju tej branży w naszym kraju.