Sescom na VII Balu Polsko-Czeskim w Pradze

Illuminated Skyscrapers and light trails  in Hong Kong, china.

W najbliższą sobotę (22 kwietnia) w Hotelu Ambassador w Pradze odbędzie się VII Bal Czesko-Polski, którego organizatorami są Klub Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej oraz Ambasada RP. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Sescom.

Jak co roku, na balu pojawią się czołowi reprezentanci czeskich i polskich środowisk kultury, polityki i biznesu. Podobnie w poprzednich latach, będzie to świetna okazja do wymiany doświadczeń związanych z życiem i prowadzeniem działalności gospodarczej w sąsiadujących ze sobą krajach i nawiązania nowych relacji biznesowych.

Klub Polskiego Biznesu w Czechach jest organizacją zrzeszającą firmy wspierające polsko-czeską współpracę handlową. Głównym celem samego Klubu, jak i wszystkich Członków, jest ciągły transfer wiedzy i doświadczeń oraz optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów, w tym potencjału ludzkiego, jednostek doradczych i szkoleniowych oraz instytucji z otoczenia biznesu. Wszystkie te elementy wzmacniają rozwój współpracy biznesowej między Polską a Czechami.

Sescom jest członkiem Klubu Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej od 2012 roku. To właśnie od wejścia na rynek czeski i kontraktu z LPP podpisanego w 2011 roku, rozpoczęła się ekspansja zagraniczna firmy w Europie. Na tym rynku Sescom zdobywał pierwsze doświadczenia w zakresie świadczenia usług klientom poza granicami Polski.