Spotkaj się z nami na EuroShop 2017, 5-9 marca, Düsseldorf

W dniach 5-9 marca SESCOM weźmie udział w największych na świecie targach dla branży handlowej – EuroShop w Düsseldorfie w Niemczech. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali 2. – Retail Technology, stoisko C36.

Będzie to świetna okazja do rozmowy odnośnie tego, jak wspierać rozwój firm na rynku retail przy tak dynamicznych zmianach związanych z transformacją digitalową oraz równolegle optymalizować utrzymanie techniczne sieci. SESCOM po raz pierwszy zaprezentuje swoją odświeżoną ofertę, będącą odpowiedzią na potrzeby rynku i naszych Klientów.

Aby ułatwić Państwu dotarcie na targi oraz kontakt i spotkanie z naszymi przedstawicielami, przedstawiamy szczegółowe informacje na temat naszej lokalizacji. W razie jakichkolwiek pytań tutaj znajdą Państwo adresy mailowe i numery kontaktowe.

Serdecznie  zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i rozmów na temat dalszego rozwoju sieci na rynku retail. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą.

EuroShop odbywają się cyklicznie od 1966 roku. Poprzednia edycja w 2014 roku przyciągnęła do Niemiec 2229 wystawców z 56 krajów  oraz ponad 109 tys. gości ze 100 krajów.