Biznes to relacje. Sescom partnerem balu Klubu Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej

Sescom działając na skalę międzynarodową, dba o rozwój działalności na wielu europejskich rynkach. Czechy są dla nas jednym z rynków wiodących, w roku obrotowym 2018/2019 zwiększyliśmy na nim liczbę obsługiwanych klientów oraz wolumen zrealizowanych prac.

Obecnie w Czechach realizujemy kontrakty dla klientów z branży modowej i jubilerskiej w zakresie obsługi technicznej i IT.

Nasza obecność na rynku zagranicznym nie kończy się jednak na inwestycjach służących pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Zależy nam na wspieraniu działań mających na celu promocję polskiego potencjału gospodarczego na terenie Czech i budowaniu relacji przedsiębiorców obu narodów, a to łączy nas z Klubem Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej, który dba również o budowę pozytywnego wizerunku polskich firm i stanowi rzetelne źródło informacji dla czeskich przedsiębiorców, co w znacznym stopniu ułatwia nawiązywanie współprac międzynarodowych.

W tym roku ponownie zostaliśmy jednym z partnerów X Balu Polsko-Czeskiego organizowanego przez tę instytucję i Ambasadę RP. Jest to cykliczne wydarzenie odbywające się co roku w Pradze. którego celem jest między innymi integracja polskich przedsiębiorstw na rynku czeskim i wspieranie pozytywnego wizerunku firm z kraju

Podczas wydarzenia Sescom reprezentowali członkowie zarządu Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, doktor Sławomir Kądziela oraz Dyrektor Operacyjny Adam Kabat.