Bezpłatny webinar – Bądź efektywny energetycznie z Sescom 24.06/14.00

Skutki pandemii, rosnące ceny m.in. prądu, presja na biznes by działał w sposób bardziej ekologiczny. Piętrzące się wyzwania bez rozwiązania? Mamy dla Ciebie odpowiedź! Kompleksowe rozwiązania energetyczne – zyskaj i bądź eco! Weź udział w naszym bezpłatnym webinarze 24.06.2020 (środa) 14.00.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ

 

Poszukując oszczędności, firmy rzadko skupiają się w pierwszej kolejności na kosztach prądu, panuje przekonanie, że tu niewiele da się zrobić. Na naszym webinarze przekonamy Cię, że jest wręcz przeciwnie. Weź udział, a dowiesz się  dlaczego efektywne zarządzanie energią zapewni Twojej firmie konkretne oszczędności.

 

  • Odpowiednio dobrana taryfa czyli jaka?
  • Co daje wnikliwa analiza faktur?
  • Ile mniej możesz płacić i dlaczego – case study.
  • Nieoczywiste aspekty wpływające na redukcję kosztów.
  • Co łączy jesienne liście z efektywnością energetyczną?

 

To tylko niektóre tematy, które poruszymy na spotkaniu. Drożejąca energia elektryczna, przestoje, wahania rynku, widmo utraty konkurencyjności. W tym kontekście jeszcze większe znaczenie zyskuje umiejętne zarządzanie zasobami energii elektrycznej i poprawa efektywności energetycznej firmy.

Dzięki wykorzystaniu danych i odpowiedniej ocenie stanu faktycznego, możliwa jest identyfikacja, stworzenie oraz właściwe zaimplementowanie rozwiązań mających na celu zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. To możliwe bez ogromnych nakładów inwestycyjnych i bez uszczerbku dla komfortu pracowników i klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie weź udział w naszym wydarzeniu – 24.06.2020 (środa) godz. 14.00.

Rejestracja -> TUTAJ