Future-Ready Facility Management od Sescom

W Sescom wzywamy klientów do przejęcia kontroli nad przyszłością swojego biznesu, promując ideę Future-Ready. Oznacza to przewidywanie problemów technicznych zanim wystąpią oraz prognozowanie wyzwań, z jakimi mogą mierzyć się klienci, by projektować rozwiązania, dzięki którym element zaskoczenia zostanie skutecznie zminimalizowany.

Przejście przez oferty wielu firm i porównanie wynikających z nich korzyści może być sporym wyzwaniem. Chcemy ułatwić klientom podejmowanie takich decyzji, dlatego na nowo nazwaliśmy wartość, którą od lat dostarczamy naszym partnerom wspierając ich Facility Management.

Rdzeń naszej marki, czyli zwrot “Future-Ready” mówi o tym, że skupiamy swoje wysiłki na przyszłości – ale nie dlatego że jest ekscytująca, tylko dlatego że biznesy naszych klientów muszą być na nią gotowe, a my chcemy w tym pomóc.

Zdefiniowaliśmy wyrazistą wartość, którą dostarczamy klientom – to poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Aby zapewnić bezpieczne funkcjonowanie w przyszłości, już dzisiaj pracujemy nad potrzebnymi rozwiązaniami. Dzięki nam biznesy naszych klientów działają nieprzerwanie nie tylko dzisiaj, ale też jutro – nawet w niepewnych warunkach. Kluczem do wszystkiego jest analiza danych oraz ich umiejętne wykorzystanie do projektowania dopasowanych usług we wszystkich zakresach naszej działalności czyli: Facility Management, Energy i Digital.

Najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa swojemu biznesowi jest przejęcie kontroli nad sytuacją. To właśnie robimy dla własnej organizacji oraz naszych klientów. Mówimy klientom o tym, że podjęcie odpowiednich działań uchroni ich przed problemami 
w przyszłości. Sescom gwarantuje ciągłość funkcjonowania obiektów dzisiaj, ale też bezpieczeństwo biznesu jutro – zapewnia Sławomir Halbryt, Prezes Zarządu Sescom S.A.

Mówimy o “jutrze”, bo dosłownie oznacza ono następny dzień, a w przenośni kolejne lata. Odpowiada to podziałowi naszej oferty na dwie grupy: niezawodny serwis techniczny odpowiedzialny za najbliższą przyszłość oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne tworzone z myślą o dalszym horyzoncie czasowym.

Nie czekamy aż coś się wydarzy – przewidujemy, projektujemy i działamy. To samo proponujemy naszym klientom. Poza gwarancją ich sprawnego funkcjonowania dzisiaj, chcemy im zapewnić przewidywalne jutro, dlatego wychodzimy przed szereg i robimy krok
 w przyszłość, aby usunąć im przeszkody z drogi. Z Sescom jutro Cię nie zaskoczy – podkreśla Sławomir Halbryt, Prezes Zarządu Sescom S.A.

Hasło “Jutro Cię nie zaskoczy” to duże zobowiązanie, ale też nasz wewnętrzny motywator do ciągłego doskonalenia usług i rozwoju oferty. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i zapraszamy do kolejnych projektów.