Do grona naszych partnerów dołączyła marka JD Sports

Rozpoczęliśmy swój kolejny projekt z zakresu przeglądu instalacji HVAC w salonach należących do JD Sports. Usługi są wykonywane na terenie Niemiec oraz Austrii.

Współpracę z klientem rozpoczęliśmy od wykonania inwentaryzacji systemów HVAC w 81 salonach. Obecnie wykonujemy przeglądy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania w pierwszych obiektach należących do JD Sports. Serwisowanie, modernizacja systemów ma wiele zalet, m.in. ogranicza koszty zużycia mediów, odblokowuje środki, które można przeznaczyć na nowe inwestycje oraz ma pozytywny wpływ na środowisko poprzez redukcję emisji COi śladu węglowego – mówi Dorota Jasińska, Business Development Manager w Sescom S.A.

W swojej działalności jesteśmy bardzo mocno skoncentrowani na nowych technologiach do optymalizacji własnej działalności oraz naszych partnerów. Dużą uwagę skupiamy również na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

– Sprawnie działająca instalacja HVAC to ważny element szczególnie w okresie letnim. Sescom posiada technologię SES Control, która służy do opomiarowania pracy urządzeń. Integruje ją z innymi systemami, a następnie wizualizuje i analizuje dane. Dzięki temu można diagnozować problemy, zapobiegać awariom oraz optymalizować pracę urządzeń znajdujących się w obiektach, a także ustalać optymalny czas dokonywania przeglądów serwisowych – dodaje Sławomir Halbryt, prezes Sescom S.A.