Realizujemy usługi Facility Management dla restauracji North Fish w Londynie

W obszarze usług Facility Management realizujemy kontrakty z brandami działającymi na terenie całej Europy. Obecnie rozpoczęliśmy swój kolejny projekt obejmujący usługi reakcyjne i prewencyjne w restauracji North Fish znajdującej się w Centrum Handlowym Westfield Stratford City.

Współpracę z klientem rozpoczęliśmy od realizacji usług Facility Management w 45 obiektach w Polsce. W zeszłym miesiącu podpisaliśmy umowę na obsługę serwisową FM w Londynie. Zakres usług prewencyjnych i reakcyjnych realizowanych przez Sescom poza podniesieniem standardu funkcjonowania restauracji ma również wpływ na ilość zużytej energii w obiektach.  Ogranicza także koszty mediów, odblokowuje środki, które można przeznaczyć na nowe inwestycje oraz ma pozytywny wpływ na środowisko – mówi Dorota Jasińska, Business Development Manager w Sescom S.A.

Potencjał rynku Facility Management cały czas rośnie. Firmy coraz większą uwagę skupiają na obsłudze technicznej obiektów, która zapewnia nie tylko komfort osób przebywających w restauracjach, ale ogranicza również zużycia energii elektrycznej, a co za tym idzie emisji CO2. Sprawne zarządzanie obiektem pozwala na generowanie oszczędności.

Naszym klientom dostarczamy usługi serwisu technicznego oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak np. poprawa efektywności energetycznej, która przynosi duże korzyści ekologiczne, wpływając na redukcję emisji CO2 i śladu węglowego. W ramach umowy z klientem zajmujemy się przeprowadzaniem przeglądów, konserwacji oraz napraw m.in.: lodówek, chłodziarek, frytkownic
i pomp ciepła
– podkreśla Sławomir Halbryt, prezes Sescom S.A.

Jesteśmy bardzo mocno skoncentrowani na nowych technologiach do optymalizacji działalności własne oraz klientów.

– Sprawnie działające urządzenia to ważny element każdej restauracji. Sescom oferuje klientom technologię SES Control, która służy do opomiarowania pracy urządzeń. Integruje ją z innymi systemami, a następnie wizualizuje i analizuje dane. Dzięki temu można diagnozować problemy, zapobiegać awariom oraz optymalizować pracę urządzeń znajdujących się w restauracjach, a także ustalać optymalny czas dokonywania przeglądów serwisowych – dodaje Sławomir Halbryt, prezes Sescom S.A.