Nowy wymiar Facility Management

Sescom to spółka technologiczna, działająca w obszarze usług technicznego Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Łączymy bezpieczeństwo i standardy jakościowe z indywidualnie projektowanymi rozwiązaniami. Wykorzystujemy naszą wiedzę techniczną i kompetencje zarządcze do wdrażania nowych technologii na rynku retail. Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań. Patrzymy w przyszłość, nie zapominając o rozwiązywaniu bieżących problemów. Na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych.

Kompleksowa, elastyczna oferta

Sescom Store

Modernizacje i wykończenia. Wsparcie w dostosowaniu przestrzeni do skutecznej obsługi omnichannel. Więcej informacji >

Sescom Facility Management

Specjalistyczne usługi techniczne i kompleksowy Facility Management. Więcej informacji >

Sescom IT Infrastructure

Wdrożenia i utrzymanie aktywnej i pasywnej infrastruktury IT. Więcej informacji >

Sescom Energy

Efektywność energetyczna, alternatywne zeroemisyjne źródła energii, jakość energii, zmniejszanie śladu węglowego. Więcej informacji >

Sescom Digital

Nowe technologie dla retail, ze szczególnym uwzględnieniem IoT, RFID. Więcej informacji >

Sescom Innovation Lab

To nasz wewnętrzny inkubator badawczo-rozwojowy, w którym rozwijamy i poddajemy testom pomysły oparte o nowe technologie. Więcej informacji >

Sescom w liczbach

Obiekty utrzymywane technicznie

Zgłoszenia serwisowe zrealizowane w 2022

Zaoszczędzona energia naszych klientów w zeszłym roku w PLN

Sprzedaż w ostatnim roku finansowym w PLN

Korzyści ze współpracy

  • dostęp do ekspertów i specjalistycznej wiedzy
  • projektowanie indywidualnych rozwiązań z nastawieniem na konkretny cel
  • optymalizacja i generowanie oszczędności bez utraty jakości
  • dostęp do nowych technologii wspomagających utrzymanie techniczne oraz procesy operacyjne i pomocnicze
  • stały, wysoki standard utrzymania sieci w całej Europie
  • usługi dostępne 24/7

Nasz sposób działania

Poznajemy się i dopasowujemy indywidualne rozwiązanie

Budujemy relacje i zaufanie. Zadajemy pytania, by dostać wszelkie niezbędne informacje, dobrze zrozumieć cele, model biznesu i potrzeby. Analizujemy, by dostarczyć optymalnie dopasowane rozwiązania. Wierzymy, że pracując razem osiągamy najlepsze wyniki.

Wdrażamy

To proces, a naszym zadaniem jest odpowiednio go zaprojektować i wdrożyć. Rozumiejąc specyfikę rynku sieci handlowych, dopasowujemy model działania tak, by nie zakłócać pracy placówek - bez względu na to czy chodzi o naprawę awarii, zmianę całego procesu utrzymania technicznego, instalację ekranu czy testowanie nowego software’u, na jednym czy wielu rynkach.

Stale optymalizujemy

W Sescom zbieramy i analizujemy dane, by poprawiać wyniki, obniżać koszty zużycia energii, optymalizować procesy. Stale aktualizujemy wiedzę, by wybierać i dostarczać najlepsze rozwiązania i technologie. Wierzymy, że najlepsze wyniki osiąga się dzięki dobrym partnerskim relacjom, dlatego pytamy klientów o ich poziom zadowolenia i stale pracujemy nad modelem naszej współpracy.

Liderzy

Sławomir Halbryt

CEO, Założyciel Sescom S.A.

Biznesmen i charyzmatyczny wizjoner, odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju, określanie zadań strategicznych oraz koordynację działalności.

Magdalena Budnik

Członek Zarządu, Chief Financial Officer

Odpowiedzialna za kształtowanie i realizację strategii finansowej i budżetu, a także współodpowiedzialna za procesy strategicznego planowania i zarządzania w Sescom.

Sławomir Kądziela

Członek Zarządu, Chief Business Development Officer

Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w Facility Management oraz kształtowaniu strategii sprzedaży, do zapewniania międzynarodowego rozwoju firmy i jej oferty.

Marek Kwiatkowski

Członek Zarządu

Z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i nawiązywaniu międzynarodowych relacji handlowych odpowiada za planowanie i skuteczną realizację działań operacyjnych.