O Sescom w mediach

abstract motion-blurred view from the front of a train in Tokio, Japan

W sobotnim (10.02) wydaniu „Parkietu” ukazał się artykuł „Koniunktura sprzyja rozwojowi”. Tekst poświęcony jest rozwojowi i dalszym planom Sescom, jak również publikacji prospektu emisyjnego oraz koniunkturze na rynku usług B2B.

W tekście opublikowanym zarówno w wydaniu tradycyjnym gazety, jak i online, znajduje się komentarz Sławomira Halbryta, Prezesa Zarządu Sescom S.A. Prezes Halbryt podkreślił, że dobra koniunktura gospodarcza sprzyja rozwojowi biznesu. Sieci handlowe i usługowe notują dobre wyniki, rozwijają działalność, co powoduje, że zwiększa się popyt na usługi zewnętrzne m.in. w zakresie utrzymania sprawności technicznej i wsparcia rozwoju.

Sam fakt publikacji przez Sescom prospektu media biznesowe opisały natomiast w czwartek 1 lutego. Publikacje na ten temat pojawiły się m.in. na portalach Inwestycje.pl, Money.pl oraz StrefaInwestorów.pl.

Zachęcamy do lektury.

Zapraszamy także na nową zakładkę „Dla mediów” na stronie internetowej Sescom. Znajdą w niej Państwo wszystkie informacje prasowe oraz publikacje medialne dotyczące naszej firmy.