Ponad 34 000 obsługiwanych obiektów na koniec 2017 roku

Miło nam poinformować, że stały rozwój oferty oraz ekspansja zagraniczna przyniosły Sescom nie tylko rekordowe wyniki finansowe w historii, ale także kolejny rekord liczby obsługiwanych obiektów. W grudniu ub. roku przekroczyła ona 34 000 obiektów.

Portfolio Sescom obejmuje obecnie ok. 150 międzynarodowych klientów w Europie m.in. z branży retail, fashion, HoReCa czy bankowości.

Rosnąca liczba obiektów jest efektem konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, skutecznego dopasowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów oraz zwiększenia przystepności oferty w ramach przeprowadzonego rebrandingu.

W 2017 roku Sescom powołał spółkę brytyjską Sescom Ltd., a także otworzył nowe biura techniczno-szkoleniowe w Amsterdamie i Paryżu wpierające działania operacyjne oraz obsługę klientów na poszczególnych rynkach.

W 2018 roku Sescom będzie kontynuować ekspansję zagraniczną. , m.in. w lutym rozpocznie realizację pierwszego stałego kontraktu w Holandii. W planach jest także zmiana rynku notowań giełdowych z NewConnect na GPW. Spółka w dalszym ciągu będzie rozwijać ofertę digital, w szczególności w zakresie technologii RFID i digital signage.

Misją firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej opieki nad ich placówkami przez cały cykl życia. Dostosowując zakres działań do wymogów rynkowych i potrzeb klientów, Sescom łączy rozwiązania digital z działaniami określanymi mianem tradycyjnego Facility Management.