Rozwój skali działalności Sescom

Miło nam poinformować, że stały rozwój oferty oraz systematyczna ekspansja zagraniczna przyniosły Sescom kolejny wzrost liczby obsługiwanych obiektów na rynku. Nasza firma realizowała dotychczas prace w ponad 38 000 placówek handlowych i usługowych należących do klientów.

Portfolio Sescom obejmuje ok. 150 klientów międzynarodowych działających w Europie m.in. z branży retail, fashion, HoReCa czy bankowości.

Sescom konsekwentnie realizuje strategię rozwoju, która oparta jest dopasowaniu rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Dostosowując zakres działań do wymogów rynkowych i potrzeb klientów, łączy rozwiązania digital z działaniami określanymi mianem tradycyjnego Facility Management.

W 2018 roku Sescom rozpoczął m.in. realizację pierwszego stałego kontaktu w Holandii, jak również zrealizował pierwsze zlecenia na rynkach w Hiszpanii i Portugalii. Nasza firma nie tylko zapewnia klientom sprawność techniczną ich placówek, ale też pomaga im w ekspansji terytorialnej na nowe rynki. Przykładem takiej realizacji jest projekt wykonany na rzecz marki XIMI Vogue.