Sescom działa na rynku już od 10 lat

Sescom S.A. obchodzi dzisiaj 10. rocznicę podpisania aktu założycielskiego. W tym czasie firma zbudowała pozycję międzynarodowego dostawcy usług Facility Management w Europie.

– Pod naszą opieką znajduje się ponad 36 000 obiektów, a portfolio klientów sięga już 150 firm. Pracujemy od lat z międzynarodowymi, prestiżowymi markami m.in. z branży retail – mówi Prezes Zarządu, Sławomir Halbryt.

Sescom wspiera klientów sieciowych przez cały cykl życia ich placówek. Począwszy od wykończenia i modernizacji obiektów (Store), poprzez utrzymania techniczne i optymalizację działania (Facility Management, IT Infrastructure, Energy), po budowanie przewagi konkurencyjnej dzięki nowym technologiom (Digital, Intelligence).

Od maja 2013 roku firma była notowana na rynku New Connect, a w marcu 2018 roku zmieniła parkiet notowań na rynek regulowany GPW. Sukcesy rynkowe zostały zauważone przez środowisko biznesowe. Sescom jest laureatem m.in. Nagrody Specjalnej podczas XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy w 2016 roku.

W kolejnych latach Sescom będzie nadal realizował strategię rozwoju. Dalsza ekspansja zagraniczna, rozwój nowych segmentów oferty (Digital i Intelligence) oraz stały rozwój kompetencji i inwestycje w technologie będą stanowić motor napędowy do zwiększania skali działalności i systematycznej poprawy wyników finansowych spółki.