Sescom laureatem Diamentów Forbesa

Spółka akcyjna Sescom po raz czwarty z rzędu dostąpiła zaszczytu znalezienia się na liście Diamentów Forbesa, która przedstawia najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje, prestiżowy tytuł przyznawany jest przez miesięcznik Forbes, który jest tworzony przez światowe autorytety biznesu.

 

 

Ranking Diamentów Forbesa powstaje raz do roku. Jest to niezależny wykaz spółek badanych przez europejskich pionierów analizy danych z Bisonde. Na listę trafiają te przedsiębiorstwa,  które w ciągu ostatnich trzech lat osiągnęły wzrost Dane służące analizie są pozyskiwane z rocznych sprawozdań finansowych, składanych terminowo w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Wartością dodaną według Forbesa jest nie tylko majątek spółki, ale także know-how, będące równorzędnym czynnikiem rozwoju. Wyniki opublikowano w specjalnym dodatku do miesięcznika Forbes, a nagrody wręczono na uroczystych galach w największych miastach Polski.

 

 

Sescom został odnotowany w rankingu Diamentów Forbesa po raz pierwszy w 2016 roku. Dążenie do poprawy wyników zaowocowało wspięciem się o 18 miejsc wyżej w regionie i o 281 w Polsce w ciągu 3 lat. Spółka jest zbudowana na solidnych fundamentach, wierzymy, że nasze plany i przyszłe decyzje pozwolą na wzmocnienie pozycji na liście w kolejnych latach.