Sescom w obszarze nowych technologii dla Retail

W ostatnich tygodniach Sescom wziął udział w międzynarodowych eventach poświęconych nowym technologiom w branży Retail – The Future Retail Strategy Congress (6-7.09), Tech Retail Week (13-14.09), Paris Retail Week (19-21.09) oraz Shoptalk Europe (8-11.10).

Firmę reprezentowała Milena Sakowicz – Innovation Expert w Sescom S.A. W nadchodzących tygodniach będzie ona obecna na kolejnych wydarzeniach m.in. Independent Hotel Show oraz Interiors Retail Week w Londynie.

Sescom regularnie uczestniczy w eventach branżowych monitorując zarówno potrzeby i trendy na rynku Retail, jak i ofertę technologiczną rozwijaną m.in. Na rynku start-upów. Bezpośrednie spotkania są dobrą okazją do wymiany zdań na temat zmian zachodzących na rynku oraz ich wpływu na firmy sieciowe. Pozwala to skutecznie dopasowywać działania rynkowe i rozwijać ofertę tak, by zawsze odpowiadała realnym potrzebom klientów. Efektem regularnego badania rynku jest m.in. rozszerzenie na początku roku profilu działalności Sescom właśnie o obszar digital oraz nawiązanie współpracy ze start-upami technologicznymi.