Sescom wyróżniony przez środowisko biznesowe

Illuminated Skyscrapers and light trails  in Hong Kong, china.

Z przyjemnością informujemy, iż Sescom S.A. został wyróżniony w dwóch prestiżowych rankingach biznesowych – Gazele Biznesu 2017 i Diamenty Forbesa 2018.

Sescom S.A. znalazł się w gronie Gazel Biznesu po raz czwarty – poprzednio nasza firma została wyróżniona w 2013, 2015 i 2016 roku. Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw przygotowany przez instytut Coface na zlecenie dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Stała obecność wśród najbardziej prężnych polskich firm stanowi kolejne potwierdzenie systematycznego rozwoju firmy, która stale umacnia swoją pozycję na rynku polskim
i międzynarodowym.

Ranking „Gazele Biznesu” jest prowadzony od 2000 roku, a jego wyniki publikowane są w postaci specjalnego dodatku na łamach „Pulsu Biznesu”.

Z kolei Diamenty Forbesa to zestawienie przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich 3 lat najbardziej dynamicznie powiększyły swoją wartość. Autorami rankingu są miesięcznik Forbes oraz wywiadownia gospodarcza Bisnode. Dla naszej firmy to już trzecie tego typu wyróżnienie z rzędu.

Lista wyróżnionych firm jest sporządzana w oparciu o uzyskiwane wyniki finansowe oraz wartość ich majątku. Do oceny wykorzystywane są dane, takie jak: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku stałego, należności czy środki na inwestycje.

Ranking „Diamenty Forbesa” jest prowadzony od 2009 roku. Wyniki publikowane są w postaci specjalnego dodatku do miesięcznika „Forbes”.