Session by SIL, czyli Sescom o nowych technologiach

Abstract blurred tunnel with light

Nowe technologie coraz silniej oddziałują na branżę retail, a tym samym na naszych klientów. W Sescom wspieramy naszych klientów w ich codziennej działaności poprzez specjalistyczne usługi techniczne i rozwiązania technologiczne takie jak np. RFID.

Aktywnie monitorujemy rynek nowych technologii i dyskutujemy o najlepszych rozwiązaniach w ramach Session by Sescom Innovation Lab. Na Session spotykamy się z  pasjonatami i dostawcami nowych technologii po to, by je analizować i szukać ich partycznych zastosowań, za równo w Sescom jak i u naszych klientów. Zgłębiamy obszar digital – świat młodych firm technologicznych i wielkich sieci retail, które muszą wykorzystywać dostępne zasoby i współpracować z dostawcami usług, tak by z kolei nadążyć za potrzebami swoich klientów. Mierzymy się z wyzwaniami sieci handlowych czy usługowych w dobie transformacji digitalowej.

Za nami już dwa firmowe spotkania Session, na których rozmawialiśmy m.in. o technologii blockchain. Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy jeszcze w lutym – tym razem czekają nas warsztaty interaktywne z grywalizacji.